EKİBİMİZ

Murat ZEYTİN

İş hayatına 2003 yılında mekan tasarımları ve proje uygulamaları ile başladı. Bir çok ulusal markanın zincir mağaza konsept tasarımlarını ve uygulamalarını yaptı. İlk ödülünü 2008 İSTANBUL FRANCHISE Fuarı “Amacına En Uygun Stand Tasarımı” ile aldı. 2009 yılında bir firmada AR-GE Yöneticisi olarak çalışmaya başladı. Yaptığı çalışmalar ve tasarımlarla 2010 Yılında çalıştığı firmaya “Yılın En Çok Tasarım ve Faydalı Model Alan Firması” ödülünü kazandırdı. Aynı yıl başlattığı “Ortaöğretimde Antropometriye Uygun Eğitim Mobilyası” projesiyle eğitim mobilyaları alanında yeni ve ergonomik bir yüz olan TORO ÖĞRENCİ SIRASI’nı tasarladı. Bu tasarımla firmasına “2012 Design Turkey İyi Tasarım”ödülünü kazandırdı. Murat ZEYTİN, şuan kendi firması olan Sekizmilim Mimarlık ve Danışmanlık firmasında çalışmalarına devam etmektedir.

Gülçin KARAASLAN       1980 yılında Kocaeli’nde doğdu. 2003 yılında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İçmimarlık Bölümünü bitirdi. 2004 -2007 yılları arasında ofis …1980 yılında Kocaeli'nde doğdu. 2003 yılında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İçmimarlık Bölümünü bitirdi. 2004 -2007 yılları arasında ofis ...

Mesut ÖZDİN

1990 Kocaeli de doğdu. İlk ve orta öğretimini Kocaeli’de bitirdikten sonra 2008 yılında Akdeniz Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon bölümüne başladı. 2010 yılında mezun olduğunda Girne Amerikan Üniversitesi İç Mimarlık bölümüne başladı. 2013 yılında mezun olduktan sonra bir süre mobilya tasarım ve iç mimarlık alanında çalıştı. 2015 yılından itibaren Sekizmilim Mimarlık bünyesinde kariyerine devam etmektedir.

Özlem KURAK ŞEN

Özlem KURAK ŞEN 1984 Haziran’ında Trabzon’da doğdu. Çocukluğundan bu yana çizen ve farklı kültürlere merakı olan Özlem, Trabzon’daki lise yıllarında, Japon Manga sanatına duyduğu hayranlığın da etkisiyle illüstrasyon ve tasarım dünyasına girdi. Sanat ve tasarıma dair farklı bir şeyler yapmak istediğini anlayan ve 2005 yılında  Kocaeli Üniversitesi Fotoğraf ve Grafik Tasarım Bölümü’ne giren, 2009 yılında buradan dereceyle mezun olan Özlem ona verilen Onur Belgesi ile doğru yolda ilerlediğini anlamıştır. İlk ödülü Uluslararası Felsefe Günleri afiş tasarımı ile olmuştur. Suyun altında boşluğun sesini dinlemeyi, yıldızlardan kalp yapmayı seven Özlem 2015 yazında hayatının aşkıyla evlenip masal tadında bir hayat yaşamaya devem etmiştir. Mezuniyetinden bu yana çeşitli reklam ajanslarıyla çalışan görsel tasarım alanında kendini geliştirip tecrübe edinen Özlem hayalindeki mesleği freelance olarak icra etmektedir. En sevdiği söz olan “bizi biz yapan yaptıklarımız değil yapacak olduklarımızdı. ” sözünün ışığıyla yeni birşeyle öğrenme aşkını hiç bırakmamıştır.

Hazel YAVAŞ

1993 yılında Sakarya ‘da doğdu.ilk,orta ve lise öğrenimini Sakarya ‘da tamamladı .2012 yılında Kocaeli üniversitesi iç mimarlık bölümünü  kazandı.Böylece hayali olan tasa
rımcılığa ilk adımları atmış oldu.

Öğrenimine devam ederken 2015 yılında MOSDER ‘in (Türkiye mobilya sanayicileri derneği) düzenlemiş olduğu  11. ulusal mobilya tasarım yarışmasında 1.lik ödülü kazandı.2016 yılı haziran ayında okulundan mezun oldu.

Ekim 2016 tarihinden itibaren Sekizmilim mimarlık ekibiyle çalışmaya başladı.

Öznur YAVUZ

1985 de İzmit’te doğdu 2002 yilinda izmit gazi lisesinden mezun oldu.Baba meslegiyle ticareti ve muhasebeyi öğrendi.Bugün sekizmilim mimarlik bünyesinde muhasebe mesleğini devam ettirmekte.

Türkçe