SEKİZMİLİM MİMARLIK EMİN ADIMLARLA…

KEŞFEDİN; SÜTLÜ ÇARDAK…
September 18, 2017

SEKİZMİLİM MİMARLIK EMİN ADIMLARLA…

SEKİZMİLİM MİMARLIK’ın büyük başarısı

İlimizde faaliyet gösteren Sekizmilim Mimarlık Proje Danışmanlık Ve Uygulama firması mimari anlamda yaptığı büyük ve kaliteli işlerle dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

KKTC BİTEN VE DEVAM EDEN PROJELER…

Başta ilimizde bir çok projeye imza atan, Sekizmilim Mimarlık, Kıbrıs’ta da tarihi bir binayı restore ederek halka açık bir işletme haline getirmenin yanında, yine KKTC Başbakanlığı’nın yatırım teşviği kapsamında tahsis etmiş olduğu arazide bir üretim tesisi, ayrıca Gazimağusa’da bitirmiş olduğu toplam dört projeyi hayata geçirdi.

200 YILLIK ABUD EFENDİ YALISI RESTORASYONU…

İlimizin gururu olan Sekizmilim Mimarlık bunların dışında İstanbul Boğazı’nda 200 yıllık Abud Efendi Yalısı’nın da restorasyonunu işini alarak halen devam edilmekte. Abud Efendi yalısında “Gümüş” “Kurtlar Vadisi” dizilerinin çekimleri yapıldığı için boğazdaki en popülerlerden bir olduğunu hatırlatırız.

SAKARYA’DA OTEL PROJESİ

Ayrıca şuan sakarya da bir Amerikan firmasına “Best Western Premium” otel markası adı altında 135 odalı, 5 yıldızlı bir otel projesinin de uygulaması Sekizmilim Mimarlık tarafından tamamlanmak üzere olduğunu da belirtmek isteriz.

“SÜTLÜ ÇARDAK” YAKINDA 41 BURDA’DA

Sekizmilim Mimarlık ekibinin, ulusal ve uluslar arası alanda franchiselar verdiği “Sütlü Çardak” markasını yapılandırarak  5 ayrı şehirde eş zamanlı olarak açılışını yapılmaya devam ediyor. Nisan ayında “41 Burda AVM’de de açılışına yaparak Kocaeli halkının hizmetine sunmaya hazırlanıyorlar.

Haber Linki: http://www.kocaeliemlak.com.tr/sekizmilim-mimarlik-gulcin-karaaslan-murat-zeytin-cihan-mutlu-alkan/#ixzz4t1zCm8MV

Comments are closed.

Türkçe